O nas

 

 

Nasza działalność skupia się na szeroko rozumianej komunikacji Business–to–Business i Businsess-to-Customer, posiadamy doświadczenie w drukowaniu, dostarczaniu kompleksowych rozwiązań i przekazywaniu informacji.
Rozwijamy, produkujemy i dostarczamy systemy, usługi i produkty w celu zapewnienia efektywnej komunikacji i przekazywania informacji potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania biznesu.

 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług poligraficznych. Drukiem zajmujemy się od 1997r.
Prowadzimy działalność w trzech lokalizacjach (Laskowice, Poznań, Warszawa) i zatrudniamy 150 pracowników o najwyższych kwalifikacjach. Naszymi klientami jest wiele firm zarówno z Polski jak i Europy, a wśród nich banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, instytucje z sektora publicznego, firmy energetyczne, telekomunikacyjne, farmaceutyczne, kosmetyczne, logistyczne i wiele innych.
Jako profesjonalny producent i zaufany dostawca, prowadzimy swoją działalność w pełnej zgodności z obowiązującymi wymaganiami i przepisami prawnymi w UE i kraju, ze szczególnym uwzględnieniem branży i środowiska.  Wszystkie nasze produkty i usługi powstają zgodnie z normą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004. Dodatkowo nasza drukarnia posiada także certyfikaty FSC® i PEFC™ oraz  licencję na oznaczanie produktów skandynawskim znakiem ekologicznym SWAN.