Nowe możliwości druku w Imprimus dzięki inwestycjom

Z przyjemnością  informujemy, że z myślą o rozbudowie parku maszynowego drukarni Imprimus w listopadzie 2018 roku zakupiliśmy system druku cyfrowego firmy CANON. Dzięki tej inwestycji rozszerzyliśmy ofertę świadczonych usług o produkcję średnio i małonakładowych zleceń.

Specyfikacja nowego systemu pozwala na produkcję m.in. ulotek, poddruków, broszur szytych oraz zadruk kopert. Druk może być realizowany na podłożu papierowym o gramaturach 52–300 g/m2, a maksymalny format pojedynczego arkusza wynosi 330 mm x 762 mm. Jednocześnie nowo zakupione urządzenie posiada rozbudowany system kalibracji, który pozwala na idealne odzwierciedlenie kolorów oraz wysoką powtarzalność barw, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu druk w bardzo wysokiej jakości. Dodatkowym atutem systemu firmy Canon jest też możliwość personalizacji druku.

Zakup nowego urządzenia firmy Canon pozwoli nam na obsługę realizowanych dla Państwa zleceń w sposób jeszcze bardziej kompleksowy. Zachęcamy do kontaktu celem zapoznania się z naszymi możliwościami i ofertą w zakresie średnio i małonakładowego druku.